چشمان یک مرد به دستهای دعای شماست

      

برای مردی که همه ما - چه آنها که می شناسیمش و چه آنها که نمی شناسندش - به او مدیونیم ، دعا کنید . برای مردی که ویژگی اصلی اش پایمردی است ؛ مردی که سلامت خودش را بر سر روشنگری و پالایش فرهنگ انقلاب اسلامی گذاشته است . برای او که این روزها و شبهای عزیز ، شاید از گوشه تخت تنهایی اش در آی سی یو یی که هفته هاست در آنجاست، چشم به دستهای دعای تو دارد ؛ دستهایی که تصمیم گرفته اند سحرهای پیش رو را در آستانه محراب دعا رو به آسمان بلند خدا فراز شوند و با اجابت الهی فرود آیند . چشمهای «حسن شایانفر» به  شماست . خدا را بخوانیم : امّن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء ؟

 

این هم مطلب برادر بزرگوارم قدرت الله رحمانی با عنوان : کسی که محتاج دعای هیچ کس نیست

/ 6 نظر / 96 بازدید
رضا بردستانی

آقای دژاکام سلام نخست برای این بیمار طلب خیر و سلامتی از درگاه ایزد منان دارم و اما اگرچه کمی با تاخیر اما دوست داشتم بنویسم و بگویم که پست اخیرتان که برخلاف دیگر نوشته هایتان ادبی بود ولاغیر چه بر دل نشست آن قدر که بارها خواندم امید که در پناه دادار بی همتا سرافراز و نویسا باشید ارادتمند بردستانی / رضا

فاطمه معین زاده

سلام. خبر بیماری آقای شایانفر و بستری شدنشون توی آی سی یو متاثرم کرد. ما هم برای ایشون دعا می کنیم و امیدواریم هرچه زودتر حالشون خوب بشه.

یک دوست

حاجی این عکسی که گذاشتی برای خیلی وقت پیش هاست. الحمدلله، حاج حسن این روزها خیلی بهتر هستند، از روی تخت هم بلند شدند و روی ویلچر نشستند. ولی با این حال دعا کنید که زودتر برگردند.

روزنامه نگار کیهانی

به امید سلامتی سردار رشید جبهه فرهنگ انقلاب اسلامی

محمد

خدا رو شکر که بهترند یا حسین(ع)

سربند

الله ولی الذین آمنوا ... خبر یافتیم که بهترند انشالله ...